בבלוג זה נדון בקצרה כיצד עובדים מנופים, מה עליכם לדעת לפני ההשכרה ואיזה סוג מנוף אתם בדרך כלל מוצאים בחברות השכרת מנופים. Maxim Crane Works, שבסיסה בפנסילבניה, ארה"ב, היא אחת מחברות השכרת העגורים הגדולות המציעות מגוון רחב של סוגי מנופים, גדלים וסוגים.

החברה, שממוקמת בקנוויק, וושינגטון, מפעילה שני סוגים של מנוף: מנוף תקורה של Mammoet ומנוף טלסקופי של גלגל סרנס. מוקדם יותר השנה הם חשפו את ה- M2 החדש שלהם, מנוף התקורה הגדול בעולם בנפח של 2,000 טון. הסארנס הוא מנוף נייד דו גלגלי שיכול לשאת עד 1,500 טון מטען ליום.

יש צורך במשקל נגד כדי לשמור על יציבות העגורן בזמן שהבום מרים ומניע את העומס. משאיות בום ומשאיות בדרך כלל אינן משמשות להרמת משקולות גדולות, אך יש להן יכולת להרים עד 1,500 טון מטען ליום, או פי 1.5 מקיבולת ה- M2.

מנופי משאיות הידראוליים ניתנים להרכבה עצמית, אך יתכן שהם ידרשו מנוף עזר. כדאי גם לשקול אם זה יותר הגיוני לשכור מנוף או לקנות אחד, בהתאם למצבך הספציפי. כך שהחברה שלך עשויה לשלוח מישהו לעבודה באתר הבנייה כדי לייעץ לך אם אתה זקוק למנוף, או שתצטרך לעשות יותר באתר – עבודות פינוי כדי שיהיה שימושי.

לשכירות יכול להיות מחיר יקר למדי, ולקניית מנוף נדרשת הון רב, אשר יכול להיות קשה להצדיק עבור חברות רבות. מדברים הרבה על כמה באמת עולה השכרת מנופים, אבל זה למעשה לא עניין גדול. אם אתה עובד בחברת בנייה עם מספר עובדים גדול או אפילו קטן, ייתכן שלא תהיה מודע לכמות השעות שעולה לשכור ולהשכיר את המנוף בעצמך. קנייה ואז חכירת מנוף: ישנם מגוון סוגים שונים של חכירות מנוף בנייה, המושכרות לעיתים באלפי דולרים ביום.

תלוי בסוג המנוף שאתה שוכר, העלות יכולה לנוע בין מאות לעשרות אלפי דולרים, ומפעילי מנופים גובים בדרך כלל בין 50 $ ל -150 $ לשעה. בדרך כלל מנוף נייד קטן עולה כ- 200 דולר ליום, ומנוף הפעלה גדול יכול לעלות עד 1,000 דולר ליום, בעוד מנופי מגדלים גדולים יכולים לעלות להשכרה של עד 15,000 דולר בחודש. אז אתה צריך לשכור מנוף, אשר עשוי להשתנות מיום ליום. אמנם יקר יותר ויותר לשכור מנוף לתקופות ארוכות, אך העלות ליום יכולה לרדת בצורה דרמטית אם תשכירו את המנוף על בסיס שבועי או חודשי.

אגרות הן רק גורם אחד הממלא תפקיד בקביעת עלות השכירות, ועליך לחשוב על היבט זה של שכר הדירה שלך. מנוף שכירות פשוט עם מנוף נייד קטן או מנוף מגדל גדול יכול לחסוך כסף, אך לא שניהם בו זמנית.

יש לנו מנופים מיוחדים להשכרה, המסוגלים להציע את הפתרונות לפרויקטים בניה תובעניים. בדוק את פרויקטי המעלית הנוכחיים שלנו כדי לקבל מושג טוב לגבי סוג המנוף בו אתה יכול להשתמש וגודל הפרויקט שלך.

אנו בודקים כעת מספר מנופים שונים הניתנים להשכרה בארצות הברית ובקנדה. אלה כוללים מנוף הקמת משאיות, מנוף הרמה, מנוף מנוף, מנוף משאיות ומנוף. מנופים מגיעים במגוון רחב של גדלים וגדלים, מקטנים ועד גדולים, כמו גדולים כקטנים.

למנוף סטיבנסון דגם מנוף סורק חדש, שנע בין 50 טון למשקל מת עד 300 טון. מנופי סטיבנסון הוא דגם חדש של מנוף סורק, שנע בארצות הברית ובקנדה בין 40 טון משקל מת עד 100 טון משקל עד 400 טון משקל, כמו גם דגם מנוף מנוף גדול. למנוף שטח זה מאפיינים של מנוף טלסקופי לשטח מחוספס ויוצר תחליף – של – כל – עסקאות שיכולות להגיע כמעט לכל מקום. ניתן לתמרן אותו כמעט בכל קרקע ובעל קיבולת של 30 עד 160 טון.

חברה שמרחיבה את הבניין שלה יכולה לבחור לשאת – על מנופי סיפון כאשר היא צריכה לשאת את החומרים, הציוד והחומרה האחרת שלה לחלל העבודה. השכרת משאית מנוף שימושית אם ברצונכם לספק צורך ברכב שאינו בבעלותכם, כמו למשל משאית כבדה או קרוואן משאית.

אם לא, חברת השכרת מנופים ללא ספק תוכל לספק לכם כוח אדם וציוד מוכשרים. אם אתה נמצא באתר בנייה, בין אם זה יותר מכמה שעות ביום, שבעה ימים בשבוע ויותר, אז אתה נמצא באתר בנייה בכל רחבי העולם.