לפני שנענה על השאלה כיצד ליצור קריפטוגרפיה משלך, יש כמה דברים ללמוד על עתיד הכסף.

מאמר זה ינסה למחוק את הטכנולוגיה הבסיסית ולהסביר מדוע למטבע דיגיטלי גרידא יכול להיות ערך

בקריאת מאמר זה תדע בדיוק מהו מטבע קריפטוגרפי, כיצד שונה אסימונים ממטבעות וכיצד ליצור נייר לבן טוב לחברה הזקוקה לקריפטוגרפיה משלה. הדרכה זו בנושא "הפיכת מטבע מטבע" עוברת את כל העבודות הטכניות והלא טכניות שעליך לעשות כדי ליצור מטבע קריפטוגרפי מוצלח באמצעות ICO. אז אם אתה רוצה ללמוד עוד על מטבעות קריפטוגרפיים, ההיסטוריה שלהם או מקורם, עליך לדעת תחילה כיצד ליצור ביטקוין משלך, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin או כל סוג אחר של מטבעות קריפטו. —- הקריטריון המרכזי להצלחה הוא שמטבעות קריפטוגרפיים ישמשו בסופו של דבר בעולם האמיתי, מכיוון שטסלה מקבל כעת ביטקוין. החיסרון של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הוא שערך המטבע תלוי לחלוטין בביקוש המשקיעים, וכשהשוק נופל, כך גם ערך הביטקוין. כתוצאה מכך, משקיעים רבים רואים בביטקוין סחורה מועטה שעלולה להשיג ערך כאשר פיחות המטבעות.

אחרים מאמינים כי ביטקוין ישמש באופן נרחב כצורה דיגיטלית של מזומנים

ויש האומרים כי הוא יכול להגיע עד להיות המטבע הגלובלי באמת. חשוב על ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, תוך התחשבות בכמה גורמים אחרים ההופכים מטבע פיאט למטבע מצליח, כמו גם את ערך המטבע עצמו.

נקודה חשובה אחת היא שביטקוין הוא הראשון מהמטבעות הידועים כיום בשם מטבעות קריפטוגרפיים, ולא מטבע פיאט כשלעצמו.

ביטקוין

המתואר לעתים קרובות כקריפטוגרפיה, מטבע וירטואלי או מטבע דיגיטלי, הוא סוג של כסף שהוא וירטואלי לחלוטין. ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים כמו ליטקוין מכונים לעתים קרובות "מטבעות קריפטוגרפיים" או "מטבעות וירטואליים". אפשר להמיר מטבע פיאט לקריפטוגרפיה כל עוד מדובר בקריפטו. במילים פשוטות, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם פלטפורמות בהן ניתן להחליף מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין. בורסות אלה יכולות להמיר מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות מרכזיים המגובים על ידי הממשלה, להמיר אותן במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, או להמיר את המטבעות הקריפטוגרפיים בחזרה למטבעות פיאט (למשל דולר ארה"ב).

לביטקוין אין ערך כאמצעי חליפין

אך מטבעות קריפטוגרפיים אלטרנטיביים יכולים לשפר את מודל הביטקוין ולהשתמש בהם שיוצר ערך, כגון אתר. בתיאוריה, זה יכול להפוך את Litecoin לאטרקטיבית יותר עבור הסוחרים ולהשאיר את מותג הביטקוין המבוסס יותר, אך עסקאות עם מטבעות קריפטוגרפיים אמיתיים עדיין מוגבלות מאוד. כאשר משקיעים ב- ICO למטבעות קריפטוגרפיים, חשוב לזהות את התכונות המרכזיות של הפרויקט המבדילות אותו ממטבעות אחרים בשוק. למידע נוסף על אופן הפעולה של מטבעות ומה הופך מטבע קריפטוגרפי טוב, עיין בסרטון ה- Simplilearn ב- 2x. מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין מחזיקים מעמד כשמדובר בששת המאפיינים הללו, אך עדיין יש להם ערך מכיוון שהבעיה הגדולה ביותר שלהם היא מעמדם כיחידת חליפין, כאשר מרבית החברות אינן מוכנות לקבל אותם כאמצעי תשלום.

תומכים טוענים כי מטבעות קריפטוגרפיים הם אמצעי ערך יקר ואחסון ערך

אך לשם נכנסים הספקנים בביטקוין ובקריפטו. אנו יודעים שלביטקוין יש את כל המאפיינים הבסיסיים שהופכים מטבעות זהב וכסף למוצלחים. קטגוריות מסוימות אפילו עולות על מתחרותיה.

עולם המטבעות הקריפטוגרפיים

הוא בהחלט בהיר ומפואר, אך בהתחשב בכך שאף מטבע יחיד לא שלט בעולם במשך 5,000 שנה, אין זה סביר מאוד כי מטבעות קריפטוגרפיים יהיו אי פעם, לא משנה מה חובבי עמק הסיליקון וביטקוין. אמר. ישנם גם מטבעות קריפטוגרפיים שבקושי שרדו את שוק המטבעות האלקטרוניים ההפכפכים. המפורסם שבהם הוא ביטקוין, אם כי ישנם מטבעות ישנים כמו ליטקוין, דאש, דוגקוין ורבים אחרים, כמו גם מספר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר והמותגים הגלובליים כוללים Bitcoin

Litecoin, Dash, Dogecoin ורבים אחרים, כמו גם מטבעות אחרים כגון Ethereum ו- Ripple. באפריקה ביטקוין מוביל, אך המטבע האחר כולל Zcash, Ethereum, Ripple ומטבעות דיגיטליים פופולריים אחרים. כיום הוא מוחזק ביותר מ -1.5 מיליון ארנקים ברחבי העולם, עם שווי שוק של כ -4.2 מיליארד דולר.

מאמר זה לא יספק ויכוח כיצד תהיה חדירת השוק

אך לצורך הערכה נבחר את 10 המטבעות הדיגיטליים הפופולריים ביותר בעולם כיום. מטבעות קריפטו יכולים לעלות ביעילות בערכם מכיוון שהם יכולים לתפקד היטב כאמצעי חליפין. בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין נתפסים כמטבע העתיד, יש לציין כי מטבע זקוק ליציבות כדי שסוחרים וצרכנים יוכלו לקבוע איזה מחיר הוגן הוא הטוב ביותר. הערכת ביטקוין מעל למחיר הנוכחי פירושה שילוב של אימוץ נמוך וכישלון מטבע, כולל עקירה של מטבע דיגיטלי אחר או יותר.