מנוף הרמה. PNW מצא כי מוטות ומנופים תלויים רבים הם יותר חסרון מאשר חלק עליון קרח. אנשים רבים מסכימים כי מתלים ועמודים מתאימים יותר לנוע בתחתית המנוף מאשר על גבי זה.

היכנס לפער באזור המגודר – באזור – ונסע במורד המדרון למבחן הרונה. תמצאו את המנוף בערמת קופסאות שנערמו על אחת הפלטפורמות והיא נמצאת מאחורי חבית בקצה הרציף משמאל. קפצו מעל מדף קטן, ואז טיפסו למטה כדי למצוא אותו, עמדו על מעקה שמאל ומשכו אליו. המנוף נראה לעין מאחורי הקופסאות הנערמות לפניך, ממש מתחת לקנה. כשאתה מגיע לחדר, הסתכל על הקיר החיצוני המבני מצד שמאל כדי להגיע למנוף, ואז הסתובב סביב הלוח וצנח שוב למטה. אתה יכול לקחת את החלק העליון של אבן הכתר אל המעלית, כשהדלת נפתחת בזרימת לבה קטנה. זרוק את המנופים כדי למצוא את הדלתות, לשאת את עצמך מעל הגשר ואפילו לרדת במסדרון הפנימי ולטפס למעלה.

היכנס לחדר הארנה בו תתוגמל במפתח צהוב, וכאן תמצא את סוף העולם על ידי הפניית העכבר לעבר הידית. היכנס לחדר על ידי פתיחת דלת המפתח הגולגולת הצהובה, שם אני רואה אותו עומד, היכן שדלת המטוס הקלאסית, וכוון אליו עם העכבר. כשאתה מגיע לחדר העגול להפעלת אבן ההליקס, הסתובב במתחם מלא הנרות ומצא את המנוף עם הלהבות. כדי לפתוח את השער הצהוב ולנקות את החדר, תפס גולגולת צהובה, סע עם המשקל והפעל מתג גולגולת. משמאל פלטפורמה מרובעת, מימין מנוף. המנוף ממוקם סמוך לקצה הקצה וליד זרימת הלבה, הוא ממוקם בקצה זרימת הלבה הבאה.

קשר זה מראה כי היתרון המכני מחושב מהנקודה בה כוחות הקלט והפלט פועלים על המנוף, מבלי להניח מראש הפסד כלשהו בגלל חיכוך, גמישות או בלאי. אם יש מרחק בין נקודת המשען לנקודת המשען, ככל שהמרחק גדול יותר וככל שהנקודת המשען מיושרת יותר, כך המנוף מסתובב סביב נקודת המשען הזו. המנוף מקטין את כוח הקלט כאשר זווית ציר הסיבוב עולה עד שהיא שווה או גדולה יותר מיחס כוח הקלט לכוח המוצא.

בכל פעם שאתה מושך את הידית, אתה פותח דלת שעשויה להיות בקרבת מקום, ואולי בכל רמה שאתה מנגן יש מנוף נסתר שפותח את הדלת לרמה הקלאסית. כמובן שקשה למצוא את כולם מכיוון שהם מוסתרים במהלך הקמפיין. אז הנה המיקומים של מפלסי המנוף והדלת הקלאסיים.

סט מנופי הבור המשולב מורכב מ -2 C – קישורים בין ידית הבור לסיפון. הוא מגיע עם מנוף כרום, ידית שירותים מצופה זהב וזוג סיפונים מזהב. אם אתה זקוק לבורות ומנופי זהב, עיין במדריך שלנו לשירותי הזהב כדי לראות אם אתה זקוק למנוף תואם לבורות המים שלך.

במכשירים טכניים, מנופים, גלגלות, גלגלים וסרנים מגיעים במגוון צורות שונות. דוגמה נפוצה היא המנוף, שבו אתה מנסה להרים מטען כבד ואז להזיז אותו קדימה ואחורה כדי להרים את המטען מעט. למנופים יש יכולת להרים חפצים כבדים, וזה גדול עוד יותר אם משתמשים במנוף וגלגלת במקום גלגל או ציר, כמו בדוגמה לעיל.

זה מראה שכוח הקלט מוחל במקום שהוא מוחל, ואז המנוף מחזק אותו ומקטין את גודל כוח הקלט. אם יש נקודת משען פחות בנקודת ההתחלה (b) מאשר בנקודת ההתחלה (b) B, אז מופעל פחות לחץ על הגלגלת (a) וכך פחות כוח על a. זה מראה, עם זאת, כי המנופים מתחזקים ואז מפחיתים אותם כאשר הנקודה a בה פועלים הכוחות הראשוניים קרובה יותר ל- a מאשר ל- b בה הופעלו כוחות הקלט.

הציר הוא המאמץ על העומס, וזה מה שמבדיל מנוף מסוג זה. היתרון המכני של המנוף גדל כאשר הכוח מוסר עוד יותר מתחום המהירות והעומסים מתקרבים אליו. במילים אחרות, כאשר כוחות המאמץ מזיזים עומס מעט, הם מתרחקים עוד ועוד. בין אם מנוף מחובר במאמץ או בעומס (כוחות קלט או פלט) תלוי כמה אתה רחוק מקרום מלא.

מנוף הרמה.
מנוף הרמה. צילום עמיעד טאוב