עבודות מנוף.פלפינגר קריין AG באוסטריה נבחרה גם השנה לסוחרת השנה של CraneWorks ביוסטון. ההסכם עם IMT מנוף אוטומטי איפשר לעסוק בשירותי המשאיות שלנו להתפוצץ והביא לנו כמעט 70 מנופים חדשים השנה. עם פול הקר כבר יש לנו את הצי הגדול והמודרני ביותר בשוק.

CraneWorks עבדה קשה בכדי להפוך למובילה במודל העסקי יוסטון מנוף ומנוף עבודות יוסטון. על ידי שימוש במספר מיקומים ומזעור השבתה, אנו יכולים לעזור ללקוחותינו להשיג את מה שהם צריכים. החברה מתחייבת לספק את האיכות הגבוהה ביותר, האמינות והחסכוניות ללקוחות ביוסטון.

מגוון הפתרונות המלאים של מקס כולל הפעלת מנוף, תחזוקה, תחזוקה ושירותי ערך מוסף כגון תחזוקת מנוף ותיקון. הוא מכסה מגוון רחב של פעולות מנוף, הפעלה ותחזוקה של מנופים, כמו גם מגוון רחב של שירותי מנוף ושירותים אחרים. הפתרון המלא של מקסים כולל הפעלת מנוף, תחזוקה, ניהול, תיקון, שירותי ערך מוסף, שירות מנופים ושירות.

דוח מחקר זה מספק ניתוח מעמיק של שוק שירותי המנוף והשירותים העולמיים. הדו"ח מכסה מגוון רחב של פעולות מנוף, הפעלה ותחזוקה, כמו גם את התנועה הגוברת בענף העגורים. החברה מתמקדת גם בשחקני התעשייה המובילים בעולם, המציעים תובנה מקיפה על מגמות השוק והמגמות בתחום הטכנולוגיה למנופים ולהניפה. אנו מספקים ניתוח מפורט של המצב הנוכחי וסיכויי העתיד של הענף מבחינת צמיחת השוק וקצב הצמיחה.

מטעמי בטיחות מנוף, הפעלת מנוף ללא מנוף תמיכה מורחב כראוי עם משקולות נגד מותקנות עלולה להוביל לאובדן יציבות לאחור. אם תנוף המנוף מצביע לכיוון קו החשמל על הארכתו המקסימלית, הוא יהיה קרוב יותר לקו מהמותר. טבלה זו מתחשבת בכך ומכילה הוראות שיש לקחת בחשבון על מנת להבטיח הפעלה בטוחה של המנוף שלך.

עם כל יצרני העגורים השונים חובה שתבין היטב את טבלת עומסי העגורים. זהו אחד המשאבים החשובים ביותר שמפעיל מנוף צריך לדעת על מנת להבטיח את בטיחותו של המנוף ולקבוע האם מנוף מסוים מסוגל להרים. האיור שלהלן מראה את ממדי העגורן שלך וזה יכול להיראות מטורף איך הוא מצליח להישאר זקוף במתח. מידע זה יהיה הכרחי עבור כל מנוף המותקן באזור צר כגון אתר בנייה.

דיאגרמת עומס העגורן משמאל היא דיאגרמת העומס האופיינית בה הרצועה משתמשת בהרמתה – הזבוב.

למרות שלחלק חשוב זה של העגורן ישנם שימושים רבים אחרים, אין לשכוח כי אין בום בסיס, ולכן שורת הבום מוסרת כאשר הג'יב מונח מבסיס הבום מסוים אורך. היצרן מכנה את תוסף הבום "זבוב ז'יב" או "הארכת בום". זאת בכדי להגדיל את הגובה הכולל בו ניתן להרים את העומס – את הגובה ממנו ניתן להרים אותו.

לעגורים רבים יש דיאגרמות עומס שיש להם רק את הקיבולת שניתן להרחיב באופן מלא ולהגדיר אותם להפעלת האבזר. קיבולת העומס חייבת לכלול את כל מה שמאוחסן או מותקן על הבום או המנוף ותלוי על קצה הבום. הטבלה שלהלן עם יכולת ההרמה של המנוף משמשת להעלאת עומס של עד 7500 ק"ג לשעה. זה לא העומס בפועל שניתן להוריד מהוו, אלא הקיבולת הכוללת של כל תאי האחסון והמכלולים התלויים על הבום, קצה ובום.

עבודות מנוף
עבודות מנוף צילום pixbay